אודות

קצת עלינו

אנחנו מיכל ואיילת, יזמיות חינוכיות ומומחיות בתחום חינוך החוץ. מפתחות מוצרים שכיף לצאת איתם החוצה ומלוות תהליכים של יציאה החוצה עם צוותים חינוכיים.

כלים מעולים ליציאה החוצה!

גם אם הטבע הוא הבית השני שלכם – לחצו כאן לגלות כלים מעולים למפגש אחר ומיוחד איתו

הי, כייף שהגעתן.ם!

 

אנחנו מיכל ואיילת, יזמיות חינוכיות ומומחיות בתחום חינוך החוץ, שתינו באות מעולמות תוכן מגוונים אבל שנתקלנו בחינוך חוץ היה ברור שזה זה!

 

יחד צללנו פנימה לעולם המופלא והגדול הזה.

 

בהרפתקה המשותפת שלנו יצרנו מוצרים שזכו בפרסים בעולם, מוצרים שעוזרים להתחבר לחוץ ולהרגיש בו בבית. (אם אתם סקרנים מוזמנים להציץ פה)

 

אנחנו וצוות המדריכות שלנו מעבירות סדנאות לאנשי ונשות חינוך, מאפשרות ומזמינות לכל איש ואשת חינוך למצוא את הדרך הנכונה עבורה.ו לצאת החוצה ואף ללמד בחוץ. כמו כן אנחנו מנחות ומלוות בנייה של קהילות סביב מרחבים טבעיים.

 

אנחנו מקדמות, חולמות ויוצרות קהילה חיה ופועמת של חינוך החוץ בארץ דרך קהילת הפייסבוק “פשוט לצאת החוצה”, ודרך סדנאות ומאגר מערכי השיעור של קהילת חינוך החוץ.

 

כשנפגשנו לפני כמה שנים, היה ברור לנו שאנחנו רוצות לעשות משהו יחד, משהו שיעשה טוב בעולם, שיתחבר עם הדרך בה אנחנו מגדלות את הילדים שלנו ועם הדברים שאנחנו הכי אוהבות לעשות – להיות בחוץ, ליצור, ללמוד ולחלום.

 

אנחנו קודם כל חברות טובות, גרות בטבעון, לכל אחת מאתנו 3 ילדים וילדות צעירים וצעירות מהן.ם אנחנו מקבלות השראה להרבה מהדברים שאנחנו עושות.

 

קצת עלינו:

 

עד שהקמנו את עץ הרעיונות מיכל עסקה (ועודנה עוסקת) כ-15 שנים בהדרכה וניהול פרוייקטים חינוכיים, מתוך רקע עשיר של תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל, תו תקן, מורת דרך והכשרות במלאכות שונות. איילת למדה תואר ראשון במשפטים וניהול עסקים, עסקה בייעוץ ארגוני בתהליכי למידה בארגונים ובעברה הרחוק (מאוד) הדריכה טיולים בארץ ובעולם.

 

המוצרים שיצרנו והסדנאות שאנו מעבירות שלובים זה בזה ופותחים דלת לכל אדם להכיר באופן אחר את עצמו, ליד ובתוך המרחב הטבעי, לראות את ההזדמנויות שבו ולחוש מסוגלות ועוצמה.

 

אם יש לכן.ם שאלות או בקשות, דברו איתנו,

 

מיכל 052-5678785 או איילת 052-532756